اختصاصی

  • جریانی نو در گالری‌داری هنر اصفهان؛ گفت‌وگو با ژیلا منانی

    «ژیلا منانی متولد اصفهان و فارغ‌التحصیل رشته زمین‌شناسی از دانشگاه اصفهان است. وی به منظور ادامه تحصیل، اقامتی نه ساله در ایتالیا داشته که این اقامت منجر به علاقه‌مندی بیشتر او به هنرهای زیبا شده و نتیجه آن گذراندن دوره‌های آزاد در رشته نقاشی در شهر جِنوای ایتالیا بوده است. وی همچنین چند سال به عنو...

فیلم جدید رونی مارا جشنواره‌ی فیلم زوریخ را افتتاح می‌کند

 

فیلم شیر

 

اولین فیلم سینمایی گرت دیویس؛ شیر با بازی نیکول کیدمن، رونی مارا و دو پاتل به عنوان افتتاح کننده‌ی جشنواره‌ی فیلم زوریخ انتخاب شده است.


به گزارش بخس سینمایی آکادمی هنر و به نقل از اسکرین اینترنشنال، فیلم جدید گرت دیویس افتتاح کننده‌ی جشنواره‌ی فیلم مشهور شهر زوریخ است. از این فیلم به عنوان بهترین فیلم چند سال اخیر نیکول کیدمن یاد می‌کنند. امری که به نظر می‌رسد با شروع اکران جشنواره‌ای فیلم بیشتر مشخص خواهد شد.

 

طبق گفته‌ها داستان فیلم اقتباسی است از رمان سارو براریلی در مورد یک کودک هندی است که توسط یک زوج استرالیایی به فرزندی قبول می‌شود و با آن‌ها راهی کشور استرالیا می‌گردد. دو پاتل نقش جوانی این کودک را بر عهده دارد. 

 

دیویس قبل از ساخت این فیلم کارگردان تلویزیون بوده است. مشهورترین کار او در تلویزیون کارگردانی قسمت‌هایی از مینی سریال «بالای برکه» و همکاری با جین کمپیون است. 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • مرگ در برابر رانه‌ی مرگ

    از مؤلفه‌های سینمای دوشان ماکاویف (Dušan Makavejev) علاوه بر مؤلفه‌ی اصلی موج سیاه سینمای یوگسلاوی (اخذ هویت از سمپتوم به­ جای اخذ هویت از سامان نماد...

بانک اطلاعات هنری