اختصاصی

جنیفر لارنس شب کریسمس را با کودکان بیمار گذراند

 

 

جنیفر لارنس بازیگر پرمشغله این روزهای سینما و برنده جایزه اسکار، شب کریسمس به دیدار کودکان بیمار در بیمارستان کودکان نورتون رفت.


به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر و به نقل از هالیوود ریپورتر، این بازیگر که زاده لوییزویل است، از‌سال ۲۰۱۳ تاکنون هر‌سال از کودکان این بیمارستان درشهر زادگاهش عیادت می‌کند. البته دیدارهای او مخفی نگه داشته می‌شود و در عیادت شب کریسمس نیز حتی بسیاری از کارمندان بیمارستان متوجه حضورش نشده بودند.

 

با این حال این بیمارستان در پست رسمی خود تصاویری از این دیدار را منتشر کرد. درعین حال شماری از بیماران نیز تصاویر خود را با دیگران به اشتراک گذاشتند و این عکس‌ها را درصفحات خودشان پست کردند. خانواده این کودکان با جملات متعددی از مهربانی این بازیگر در برخورد با کودکان و توجه به شرایط آنها نوشتند.

 

گفتنی است که لارنس از بازیگران فعال در زمینه خیریه و فعالیت‌های بشردوستانه است. از جمله سازمان‌هایی که وی با آنها فعالیت می‌کند، می‌توان به برنامه جهانی غذا، فیدینگ آمریکا و پروژه تشنگی اشاره نمود. در هنگام نمایش فیلم عطش مبارزه: اشتعال، وی با سازماندهی مرکزی برای دریافت کمک‌های مردمی، موفق شد مبلغی حدود ۴۰٫۰۰۰ دلار را برای کمک به یک مرکز توانبخشی (ویژه افراد دارای معلولیت) جمع‌آوری کند. وی همچنین مرکزی تحت عنوان بنیاد جنیفر لارنس را تأسیس کرده که در آن به زمینه کارهای خیریه‌ای و بشردوستانه مشغول است.

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل سینما